Usługi


W ramach działalności Specjalistyczne Biuro Inwestycyjno-Inżynierskie "PROSTA-PROJEKT" oferuje kompleksową obsługę inżynieryjną przedsięwzięć budowlanych branży drogowej. Główne kierunki naszych działań to:

Zarządzanie Budową

Nasi inżynierowie posiadają niezbędne kwalifikacje, uprawnienia i doświadczenia do pełnienia funkcji Kierownika Budowy, Kierownika Robót lub Inżyniera Budowy.

Ponadto świadczymy usługi w zakresie prowadzania budowy w systemach Management Contracting i Project Management, które zapewniają optymalne połączenia wysokiej jakości i ograniczenia kosztów produktu budowlanego.

Nadzór Inwestorski

W ramach stanowiska Inżyniera Kontraktu lub Inspektora Nadzoru Inwestorskiego oferujemy pełnienie kontroli jakości i kosztów robót budowlanych.

Projektowanie

Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej branży drogowej: drogi wszystkich klas, ulice, place, chodniki i inne.

Konsulting Inżynierski

Jesteśmy świadomi, iż w procesie budowlanym najważniejszy jest dobry plan oraz umiejętność trafnego rozwiązywania bieżących problemów. Dlatego też bazując na fachowej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu jesteśmy gotowi udzielić profesjonalnych porad zarówno przed rozpoczęciem, jak i w trakcie trwania budowy.

mapka.png
Adres:
ul. Hauke Bosaka 1/209
25-217 Kielce
tel.png
Kontakt:
tel. 516 616 507
fax. 41 20 10 556
koperta.png
Mail:
biuro@prostaprojekt.pl
qr_code.png